- TED ELECTRIC

Цена
€14 85 / 29 04 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Оловна Батерия AGM 12V / 7Ah - 151 / 65 / 94 mm терминал2 TED ELECTRIC
Напрежение: 12V
Капацитет: 7Ah
Размери: 151 x 65 x 94 мм
Тип терминал: T2
Позиция на терминала: D
Гаранция: 12 месец(а)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Оловна Батерия AGM 12V / 7Ah - 151 / 65 / 94 mm терминал2 TED ELECTRIC
Напрежение: 12V
Капацитет: 7Ah
Размери: 151 x 65 x 94 мм
Тип терминал: T2
Позиция на терминала: D
Гаранция: 12 месец(а)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Акумулатор |
| Тип | Акумулатор |
| Изходно напрежение | 12 V |
| Изходно напрежение | 12 V |
| Капацитет | 7 Ah |
| Размери | 151 x 65 x 94 mm |
| Размери | 151 x 65 x 94 mm |
| Конектори | Тип-T2: Позиция-D |
| Капацитет | 7 Ah |
| Конектори | Тип-T2: Позиция-D |
| Тегло | 2.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Напрежение | 12 |
| Капацитет (Ah) | 7 Ah |
| Технология | AGM |
| Тип клема | F2 |
| Проектен живот (years) | 5 |
| Дължина (mm) | 151 |
| Ширина (mm) | 65 mm |
| Височина (mm) | 94 mm |
| Тегло (kg) | 2.1 |
| Тегло | 2.20кг |
Оловна батерия TED ELECTRIC, AGM, 12V, 7Ah
Надежден резервен източник за алармени системи, UPS, аварийно осветление и други. Тази запечатана, безподдържателна AGM батерия осигурява постоянна производителност и дълъг живот.
Ключови Предимства
- Без поддръжка — Не изисква доливане на вода; запечатаният дизайн предотвратява течове.
- Възстановяване след дълбок разряд — Отлично възстановяване след цикли на дълбок разряд.
- Универсална употреба — Идеална за охранителни системи, UPS, аварийно осветление и електронни устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Напрежение | 12 V |
| Капацитет (Ah) | 7 Ah |
| Технология | AGM |
| Дължина (mm) | 151 mm |
| Ширина (mm) | 65 mm |
| Височина (mm) | 94 mm |
| Тип клема | F2 |
Какво има в кутията
- 1 x TED ELECTRIC AGM батерия 12V 7Ah
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




